Я шукаю..

Вітання від синьо-жовтих. Перша перемога України у відборі на Олімпіаду Спорт

Вітання від синьо-жовтих. Перша перемога України у відборі на Олімпіаду

У другому етапі групи А олімпійського відбіркового турніру з волейболу серед чоловіків, який проходить у Ріо-де-Жанейро, національна збірна України зустрілася з командою Ірану. Обидві команди почали з турботою, оскільки вони програли у своїх перших матчах і шукали перші очки.

Хоча Україна і Іран ніколи не зустрічалися у важливих поєдинках раніше, українські вболівальники згадували про перемогу своєї збірної над іранською командою у підготовці до чемпіонату світу 2022 року. Тоді Україна перемогла Іран з рахунком 3:1, тому всім було цікаво, чи зможе наша команда повторити такий успіх.

Тренер українців викликав подив у суперників, включивши в стартовий склад Тимофія Полуяна замість капітана Олега Плотницького. Також ліберо-захисника команди змінили, на початку гри на поле вийшов Дмитро Канаєв.

Україна розпочала матч із великою енергією і швидко вийшла вперед з рахунком 4:0. Гра нашої команди була набагато кращою, ніж у попередньому матчі проти Куби. Збірна України без проблем збільшувала свою перевагу – 16:10, 19:12. Перший сет завершився з рахунком 25:19 на користь України.

У другому сеті українці продовжували грати на високому рівні. Різниця в рахунку становила шість очок. Хоча Іран намагався догнати нашу команду в кінці сету, вони не змогли цього зробити – рахунок 25:22.

Третій сет проходив з великою перевагою для України. Іранська команда намагалася змінити хід гри замінами гравців, але виглядала приреченою. Українські гравці, такі як Ковальов, Полуян, Семенюк, Тупчій, продовжували пробиватися через оборону суперників. Українська збірна без проблем перемогла у третьому сеті.

Склад переможців був наступним: Юрій Семенюк (10 очок), Юрій Синиця (3), Тимофій Полуян (15), Владислав Щуров (3), Василь Тупчій (16), Ілля Ковальов (8), Дмитро Канаєв (ліберо) в стартовому складі. З лави запасних також виходили: Олег Плотницький (0), Віталій Кучер (1).

Очолюється відбірковий турнір до Олімпіади-2024 з волейболу чоловіків, який проходить у Ріо-де-Жанейро (Бразилія). 2 жовтня Іран – Україна 0:3 (19:25, 22:25, 17:25).